Nurettin Canikli’nin Yeğeni Kemal Canikli’nin Eşinden Olay Yaratan İddialar

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomi İşleri Başkanı Nurettin Canikli’nin yeğeni Kemal Canikli’nin eşi Rüzgar Canikli’nin sosyal medyada paylaştığı dayak videosu gündeme bomba gibi düştü. Rüzgar Canikli’nin iddiasına göre; eşi Kemal Canikli, beraberlikleri süresince kendisine şiddet uyguladı, eşinin amcasının (Nurettin Canikli) danışmanları tarafından tehdit edildi. 

İşte Rüzgar Canikli’nin iddiaları…

Bir dönem, gazeteci Metin Cihan’ın sosyal medyadan paylaştığı belgelerle gündeme gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ekonomi İşleri Başkanı Nurettin Canikli’nin yeğeni Kemal Canikli, bu kez de eşi Rüzgar Canikli’nin paylaşımları ile tüm okları üzerine döndürdü.

Gazeteci Metin Cihan’in iddialarında; Kemal Canikli, 15 Temmuz darbe girişiminden birkaç saat önce milletvekili araç dokunulmazlık kartına sahip araba ile İpsala Sınır Kapısı’ndan geçerek Yunanistan’a gitmişti.

Kemal Canikli, şimdi de eşi Rüzgar Canikli’nin attığı tweetler ile gündeme geldi. Rüzgar Canikli’nin iddiasına göre; Kemal Canikli, birliktelikleri sırasında kendisine sürekli olarak şiddet uyguladı, arkadaşının kimliği ile gittiği otelde başka bir kadınla yakalamasına rağmen şiddete maruz kaldı. 

Rüzgar Canikli’nin iddiaları arasında tüm bu yaşananlara rağmen kendisinin Nurettin Canikli’nin danışmanları tarafından tehdit edildiği de yer aldı. 

İşte Rüzgar Canikli’nin sosyal medyanın gündemine oturan paylaşımları:

?

?

?

?

?

?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir