![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-0-lJHNAzYU.jpg)
![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-1-7eiN5Yfa.jpg)
![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-2-jtqSTzij.jpg)
![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-3-747k3tU1.jpg)
![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-4-C4qkTN87.jpg)
![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-5-berN2YGA.jpg)
![](https://geyve-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/05/milli-takim-sezonu-acilis-galasindan-kareler-6-fg8xmTnC.jpg)
İYİ Partiden istifa eden Bağımsız Ankara Milletvekili Adnan Beker, başta kendisi ve ailesi başta olmak üzere onlarca yol arkadaşının “İYİ Parti Genel Merkezine çöreklenmiş ve namuslu insanları hedef alan bir grubun itibar suikastına maruz kaldıklarını” belirterek, ” Bu nedenle kendimi, ailemi ve inandığım tüm değerleri korumak adına İYİ Parti üyeliğinden istifa ettim. Bana atılan iftiralar istifam sonrası ortaya çıkmıştır. Bu kumpaslar, FETÖ taktiğiyle yapılmaktadır. Bu taktiği uygulayanlar da genel başkanın yanındaki şer odaklarıdır. Allah yardımcım olmuş, iyi ki istifa etmişim.” dedi. Beker, “Bana hiçbir partiden teklif gelmedi, benim de hiçbir partiyle görüşmem olmadı” ifadelerini kullandı.
Selçuk Belediyesi nisan ayı meclis toplantısında Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, 2023 yılı faaliyet raporunu sunarak belediyenin mali anlamda güçlü bir dönem yaşadığını belirtti. Ayrıca, belediyenin finansal sağlığını korumak ve hizmet kalitesini artırmak için alınan tedbirleri de aktardı. Rapor meclisten geçti.
Kırklareli’nde CHP’nin seçim sonuçlarına yaptığı itiraz reddedildi. Seçimi 21 bin 173 oyla MHP’nin adayı Derya Bulut kazanmıştı.